Dofinansowanie na 5 kolejnych projektów w ramach Programu Go to Brand

18 listopada 2020

Informujemy, że opublikowane zostały wyniki konkursu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, Działania 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3. Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand konkurs nr 6 rok 2020. Projekty pt.

 „Internacjonalizacja działalności przedsiębiorstwa 4Experience Sp. z o.o. zgodnie z programem promocji branży IT/ICT” firmy 4Experience Sp. z o. o.

„Internacjonalizacja działalności przedsiębiorstwa A-One Solutions Sp. z o.o.  zgodnie z programem promocji branży maszyn i urządzeń” firmy A-ONE SOLUTIONS Sp. z o.o.

„Internacjonalizacja działalności przedsiębiorstwa GORBI PIOTR GARBACZ zgodnie z programem promocji branży budowy i wykańczania budowli” firmy Gorbi  Piotr Garbacz

 „Internacjonalizacja działalności przedsiębiorstwa Me gustoSp. z o.o. zgodnie z programem promocji branży Polskie Specjalności Żywnościowe” firmy ME GUSTO Sp. z o.o.

„Promocja  mare k produktowych przedsiębiorstwa TBM Sp. z o.o. oraz Marki Polskiej Gospodarki na rynkach za granicznych” firmy TBM Sp. z o.o

przygotowane przez Naszych ekspertów zostały zakwalifikowane do dofinansowania.