Zastanawiasz się jaka praca będzie dla Ciebie najlepsza?

Niezależnie od tego, czy właśnie kończysz naukę, jesteś już absolwentem, czy doświadczonym ekspertem, chcesz mieć ciekawą pracę, rozwijać umiejętności i dobrze czuć się w pracy.

Dołącz do nas! Tworzymy przyjazny i profesjonalny zespół.

Kogo poszukujemy?

Do naszego zespołu szukamy osób, które działają z zapałem, energią i łatwo się nie poddają. Osób, które lubią wyzwania i ciekawe projekty. Zdobywamy wiedzę, dzielimy się doświadczeniami, szukamy wciąż lepszych rozwiązań.

Co oferujemy?

Oferujemy przede wszystkim ciekawe, ambitne projekty i codzienną współpracę z najlepszymi specjalistami. Nasze bogate doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, gwarantuje odniesienie wspólnego sukcesu.

Jak pracujemy?

W ramach każdego projektu tworzymy zespół, którego zadaniem jest dobór optymalnych źródeł finansowania przedsięwzięcia, przygotowanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej oraz efektywne zarządzanie projektem, aż do momentu ostatecznego rozliczenia projektu.

W obecnej chwili, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowiska:

Specjalista/ starszy specjalista ds. funduszy unijnych
Koordynator ds. funduszy europejskich

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, dołącz do naszego zespołu i sprawdź jak satysfakcjonująca może być ta praca! 

Prześlij swoje CV na adres e-mail:

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Varsovia Capital Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”