Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: KFUE
Opis stanowiska:
  • weryfikacja możliwości pozyskania dotacji/pożyczek przez Klientów w ramach różnych programów pomocowych (krajowych i unijnych)
  • analiza i ocena projektów inwestycyjnych pod kątem możliwości otrzymania wsparcia oraz zgodnych z przepisami pomocy publicznej
  • koordynacja realizowanych projektów (weryfikacja zakresu projektów, uczestniczenie w tworzeniu budżetów projektów, kontrola i nadzór nad jakością dokumentacji)
  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej: studiów wykonalności, biznes planów, wniosków o dofinansowanie oraz innych wymaganych dokumentów
  • aktywne uczestniczenie w procesach sprzedaży usług dotychczasowym i nowym Klientom
  • budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi Klientami firmy
  • nawiązywanie współpracy z jednostkami naukowymi, instytucjami
  • monitoring dostępnych funduszy krajowych i unijnych
Wymagania:
  • poparte sukcesami doświadczenie w pozyskaniu i rozliczaniu projektów inwestycyjnych współfinansowanych z funduszy publicznych (środków krajowych i unijnych)
  • doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej oraz bardzo dobra znajomość zasad konstruowania projektów inwestycyjnych
  • umiejętność przeprowadzania analizy finansowej projektu i sporządzania biznesplanów/studiów wykonalności
  • doświadczenie w koordynowaniu i rozliczaniu projektów, które uzyskały dofinansowanie
  • wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, ekonomiczne lub techniczne)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność nadzorowania wielu projektów równocześnie
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację celu
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie związane z przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnej i rozliczaniem projektów badawczo-rozwojowych
  • doświadczenie w kontroli/audycie projektów współfinansowanych ze środków publicznych
Oferujemy:
  • ciągły rozwój i uczenie się od najlepszych (jesteśmy jedną z najskuteczniejszych na polskim rynku firm, pozyskujących dofinansowanie unijne)
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i awansu zawodowego
  • uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach branżowych i szkoleniach
  • pracę w świetnej atmosferze, w zespole ludzi zaangażowanych i nastawionych na dzielenie się wiedzą
  • cykliczne imprezy integracyjne, w tym zagraniczne
  • pracę w ścisłym Centrum Warszawy w dogodnej lokalizacji (tuż przy stacji Metro Świętokrzyska)