Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: SFUE
Opis stanowiska
  • Analiza i ocena projektów inwestycyjnych pod kątem możliwości otrzymania wsparcia oraz zgodności z przepisami pomocy publicznej
  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej: studiów wykonalności, biznes planów, wniosków o dofinansowanie oraz innych wymaganych dokumentów
  • Nadzór nad realizacją projektów związanych z finansowaniem przedsiębiorstw, polityką inwestycyjną i strategiczną rozwoju firm
  • Obsługa korespondencji związanej z realizowanymi projektami
  • Bieżąca obsługa projektów w procesie rozliczania otrzymanej pomocy publicznej
  • Monitorowanie informacji o nowych naborach wniosków w ramach instrumentów pomocowych
Wymagania
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w samodzielnym przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej w ramach programów: PO IG, RPO, PROW, PO IiŚ, NFOŚiGW, NCBiR
  • Wykształcenia wyższego (preferowane z zakresu Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Europeistyka)
  • Znajomości przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE
  • Umiejętności analizowania dokumentów oraz swobodnego i precyzyjnego formułowania opinii na piśmie
  • Umiejętności pracy przy wielu projektach równocześnie
  • Dokładności i staranności pozwalających na rzetelne wykonywanie obowiązków
  • Samodzielności w działaniu i odpowiedzialności
  • Zaangażowania i nastawienia na cel
Dodatkowym atutem będzie
  • Doświadczenie związane z przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnej i rozliczaniem projektów badawczo-rozwojowych
  • Doświadczenie w kontroli/audycie projektów współfinansowanych ze środków publicznych (posiadanie uprawnień do wykonywania audytów)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość Excela
Oferujemy
  • ciągły rozwój i uczenie się od najlepszych (jesteśmy jedną z najskuteczniejszych na polskim rynku firm, pozyskujących dofinansowanie unijne)
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i awansu zawodowego
  • uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach branżowych i szkoleniach
  • pracę w świetnej atmosferze, w zespole ludzi zaangażowanych i nastawionych na dzielenie się wiedzą
  • cykliczne imprezy integracyjne, w tym zagraniczne
  • pracę w ścisłym Centrum Warszawy w dogodnej lokalizacji (tuż przy stacji Metro Świętokrzyska)